O Společnosti

Společnost Superoperator CZ s.r.o. je dceřinnou společností finské technologické a IT společnosti Superoperator, která byla založena v roce 2011. Dva úspěšní podnikatelé založili společnost s cílem modernizovat služby spojené s péčí o automobil. Jejich prvním úspěchem byla revoluční modernizace zastaralého způsobu mytí automobilů tak, že uživatel mohl začít myčku ovládat sám pomocí mobilní aplikace. Společnost Superoperator vybudovala nejdříve svojí vlastní síť automyček ve Finsku pod značkou “Juhlapesu”, kde tento nový způsob ovládání byl jediný způsob, jak si mytí spustit. Díky možnosti testovat, vylepšovat a pracovat se svou zákaznickou základnou se projekt zdokonalil tak, že se technologie rychle rozšířila dál až za hranice kontinentu do USA a Austrálie. V současné době společnost Superoperator rozšiřuje svůj projekt dále v EU díky spolupráci s velkými hráči na trhu mytí aut jako je např. Unipetrol, Washtec, Automax a další. Síť partnerů se nadále rozšiřuje. Superoperator si klade za cíl pokračovat ve vývoji hardwaru, softwaru a aplikace tak, že radikálně změní a vylepší i další služby v oblasti péče o automobil.

NAŠÍ MISÍ JE VYVINOUT TAKOVÉ APLIKACE PRO SLUŽBY SPOJENÉ S PÉČÍ O AUTA, ABY USPOKOJILY DNEŠNÍHO MODERNÍHO UŽIVATELE.

Ellipse-7-300x300

Erkki Aminoff, spoluzakladatel, CEO SUPEROPERATOR

Jako generální ředitel společnosti Superoperator Erkki řídí společnost a vede globální tým odborníků a partnerů. Erkki je podnikatel, obchodník a vizionář, který má možnost vidět o něco dál, než my ostatní. Erkki postavil Superoperator od začátku se spoluzakladatelem Jukkou.

Ellipse-5-300x300

Jukka Hallman, spoluzakladatel, Chairman of the board

Jukka řídí již pátou generaci rodinné firmy Hallman. V průběhu let se firma rozšířila, aby byla aktivní v mnoha průmyslových odvětvích a oblastech, kde digitalizace otevírá nové obchodní příležitosti. Jukka řídí rozvoj činnosti Superoperator jako předseda představenstva.

NAŠE APLIKACE

logo SO v aplikaci

APLIKACE SUPEROPERATOR CZ - ČESKÁ REPUBLIKA

Aplikace je zastřešující virtuální operátor, který pod sebe sdružuje dílčí aplikace, které byly vyvinuty pod vlastní značkou na českém trhu. Aplikace tedy obsahuje síť mycích stanic Benzina. Všechny další digitalizované portálové, tunelové myčky, mycí boxy a centra, vysavače, čističe koberců budou v této aplikaci.

Logo aplikace Juhlapesu

APLIKACE JUHLAPESU - FINSKO

Aplikace obsahuje tunelové a portálové myčky pod značkou JUHLAPESU, dále partnery pod značkou ABS, API a BG. Osahuje 29 myček a v roce 2019 plánuje připojení dalších desítek mycích stanic.

Logo aplikace TommysExpress

APLIKACE TOMMY'S EXPRESS - USA

Aplikace Tommy’s express obsahuje několik velkých tunelových myček, díky technologii ALPR, která nahradila RFID je vytíženost až 224 umytých vozidel za hodinu.

Logo aplikace Mycí digi linka

APLIKACE MYCÍ DIGI LINKA - ČESKÁ REPUBLIKA

Aplikace je vyvinuta pro společnost Benzina a obsahuje 96 portálových mycích linek, dále 1 mycí centrum na ruční boxy. Digitalizace bude postupovat až do počtu cca 140 digitalizovaných mycích stanic a 20 ručních mycích boxů.

Logo aplikace EezyWash

APLIKACE EEZY WASH - AUSTRÁLIE

Aplikace obsahuje mycí boxy, vysavače a také myčky pro psy pod různými značkami.

pesutili logo

APLIKACE PESUTILI - FINSKO

Logo aplikace WashClub

APLIKACE WASH CLUB - USA

Aplikace Waxy

APLIKACE WAXY - ŠVÉDSKO