NEOMEZENÉ MYTÍ VAŠEHO VOZU S BALÍČKEM SUPEROPERATOR

Jak funguje neomezené mytí s aplikací Superoperator a jaké má výhody oproti běžným slevovým kartám, kartám CCS a účtenkám?

Vyzkoušejte naší aplikaci na 1 MYTÍ  ZDARMA a uvidíte, že už nebudete chtít mýt Váš firemní vůz jinak!

Rozpoznání SPZ ikona

SLUŽBA 'NEOMEZENÉ MYTÍ' SE VÁŽE NA SPZ

Systém funguje na základě rozpoznání SPZ vozidla. Pokud firemní vozidlo bude mít službu “neomezené mytí”, může jezdit do všech digitalizovaných myček v aplikaci neomezeně kolikrát a kdy potřebuje. Uživatelé – zaměstnanci, kteří používají vozidlo s neomezeným mytím budou mít vytvořený firemní uživatelský účet v aplikaci Superoperator takže nezáleží, kdo vozidlo řídí, vždy může využívat neomezené mytí.

automatickystart

FIREMNÍ ZÁKAZNÍCI MOHOU VYUŽÍT AUTOMATICKÝ START MYČKY

Pro službu “neomezené mytí” byl vytvořen speciální mycí program “Fleet”, který je automaticky nastaven v aplikaci. Pokud zaměstnanec, který řídí služební vozidlo nemá chytrý telefon, myčka může rozpoznat SPZ jeho vozidlo automaticky a sama spustí mycí program “Fleet”, který je navržen pro portálové a tunelové myčky, ruční mytí pak umožňuje několik minut.

Jak jednoduše platit

UŽIVATELSKY JEDNODUCHÁ APLIKACE, ON-LINE KAMERY, NAVIGACE NA MYČKU

V rámci služby “neomezené mytí” mohou uživatelé využívat všechny myčky v aplikaci. Jedná se o portálové, tunelové myčky a ruční myčky neboli mycí boxy různých značek a v rámci různých sítí čerpacích stanic. Pomocí on-line kamer uživatel zjistí, kde není před myčkou fronta, nechá se navigovat až k myčce.

Reporty z aplikace Superoperator

REPORTY, STATISTIKY, FAKTURACE

Systém je automaticky nastaven tak, že 1 firemní vozidlo = 1 neomezené mytí fakturováno měsíčně. Nemusíte již řešit žádné účtenky, složitě účtovat mytí zvlášť, s neomezeným paušálem je jen jedna částka a Superoperator Vám dodá podrobné reporty mytí daného vozidla. Pro více informací o paušálu “neomezené mytí” nás kontaktujte.

Seznam
spz rozpoznana fleet
Jak spustit pogram